Візит голови РДА до Горбаківської сільради

14 грудня голова райдержадміністрації Юрій Ковальчук провів виїзні прийоми громадян з особистих питань на території Горбаківської сільської ради. У ході візиту Юрій Ковальчук обговорив проблемні питання, що потребують вирішення, з керівником сільської громади Володимиром Бойком.

Повідомляє сайт ПРО ГОЩУ з посиланням на РДА.

На прийомі побувало 2 особи з питань, що стосуються несправності телефонної лінії та заборгованості по заробітній платі технічним працівникам закладів освіти. На порушені питання надано компетентні роз’яснення та взято під особистий контроль голови районної державної адміністрації.

Під час візиту голова райдержадміністрації Юрій Ковальчук у супроводі Горбаківського сільського голови Володимира Бойка відвідав заклади соціальної сфери, що знаходяться на території сільради.

Зокрема, оцінив хід проведення ремонтних робіт у Мнишинському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», що здійснюються за рахунок субвенції на окремі території (1 млн. 88 тис. грн.) та коштів з районного бюджету (19,95 тис. грн). Сьогодні тут навчається 62 учні та 12 дошкільнят. Наразі тривають роботи по капітальному ремонту даху та утепленню фасаду школи.