| У Гощі презентували карту-вишиванку «Вишивана моя Україна»ПРО САРНИ

У Гощі презентували карту-вишиванку «Вишивана моя Україна»

В рамках Всеукраїнської казначейської акції «Вишивана моя Україна», приуроченої до 25-ї річниці Незалежності України, казначеї з усіх областей України  впродовж двох місяців, із  серпня по жовтень 2016 року, на білому полотні з нанесеними контурами кордонів України та кожної області, орнаментами, притаманними різним регіонам, власноруч вишили унікальну карту. Символічно, що  першими візерунки нанесли працівники 42-х  територіальних органів Казначейства Донецької та Луганської областей, що виконують  свої повноваження на підконтрольній українській владі території, відтворюючи на карті символи своїх міст і мирного життя.

Повідомляє сайт ПРО ГОЩУ.

Карта-вишиванка вже побувала у всіх районах  21 області України: Вінницькій, Волинській, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській,  Хмельницькій, Черкаській,  Чернівецькій та Чернігівській,  Представники органів місцевої влади, закладів культури й освіти, школярі, студенти, воїни Національної гвардії та Збройних Сил,  клієнти Казначейства й небайдужі громадяни мали змогу ознайомитись з витвором мистецтва працьовитої та обдарованої талантами казначейської родини.

«Вишивана моя Україна» стала символом  єднання та патріотизму й набула особливого  сакрального значення, тому  Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз особисто  передала  її  командирові  загону зимівників 22-ї  Української антарктичної експедиції,  начальникові станції «Академік  Вернадській» Віктору Лук`ященку.  Вишиваний символ – згадка про рідну  землю супроводжувала українську експедицію в дорозі  до шостого континенту, де її змогли побачити дослідники з інших держав.

На теренах Рівненщини карта перебуватиме з 08 по 16 червня, де продовжувала свою мандрівку районами області.

13 червня цього року карта-вишиванка завітала на гощанщину.

З 9 до 10 години карта перебувала в управлінні Державної казначейської служби України у Гощанському районі Рівненської області, де була презентована колективу працівників управління. Одночасно з казначейським оберегом ознайомилися й представники органів місцевого самоврядування, закладів освіти та охорони здоров’я, які обслуговуються в управлінні.  Також карта була презентована працівникам  Гощанської районної державної адміністрації,  Гощанської районої ради, відділу культури і туризму, фінансового управління, відділу агропромислового розвитку, управління Держгеокадастру у Гощанському районі.

Завершальним акордом акції стане презентація вишиванки в Києві.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

КОМЕНТУВАТИ


*