У Гощі боротимуться зі сказом

У районі здійснюється увесь комплекс профілактичних заходів проти сказу тварин, про це повідомляє сайт ПРО ГОЩУ з посиланням на РДА.

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Юрія Ковальчука, відбулася щотижнева оперативна нарада.

У нараді взяли участь голова районної ради Олександр Поліщук, заступники голови райдержадміністрації та районної ради, керівники структурних підрозділів РДА, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за поточний тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

Про епізоотичний стан в районі, зокрема, захворюваності тварин на сказ проінформував начальник управління Держпродспоживслужби в Гощанському районі Юрій Романюк. Він зазначив, що районі здійснюється увесь комплекс профілактичних заходів проти сказу тварин, зокрема, за 8 місяців проти сказу щеплено 5090 собак, 1780 котів, 29 голів ВРХ, 26 свиней, 1 кінь. Спеціалістами держветмедицини згідно повідомлень державної санітарної служби проводиться нагляд за тваринами, які нанесли покуси людям – 47 собак і 14 котів.

У ході наради обговорювались також питання підготовки до Міжнародного дня людей похилого віку та про заплановані в районі заходи з нагоди Дня працівників освіти.

Юрій Ковальчук проінформував присутніх керівників, що завтра, 23 вересня, у Будинку культури с.Горбаків відбудеться тематичний вечір «З Україною в серці» за участю молодої поетеси зі Сходу України, солістки Одеської обласної філармонії та аматорських колективів з Житомирської та Луганської областей.

А також голова РДА запросив усіх присутніх 24 вересня узяти участь в обласному фестивалі «Красносільські вітряки».

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец