Прийняті рішення з важливих питань сьогодення

30 червня в залі засідань РДА відбулось засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Юрія Ковальчука за участю членів колегії, керівників структурних підрозділів адміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, підприємств, установ і організацій, сільських, селищного голів.

Повідомляє сайт ПРО ГОЩУ з посиланням на Гощанську РДА.

Під час засідання було розглянуто три питання порядку денного.

Про стан і перспективи розвитку позашкільної освіти району в умовах децентралізації місцевого самоврядування проінформував начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Олексій Савонік. За словами Олексія Максимовича, у районі збережено мережу позашкільних закладів – це дитячо-юнацька спортивна школа та районний центр дітей, юнацтва і молоді. «Відповідно до сучасних нормативних документів Міністерства освіти і науки, Кабінету Міністрів України стоїть гостре питання не тільки збереження мережі позашкільних навчальних закладів, але й її розширення.

Позашкільні заклади району можуть стати центрами профільного навчання старшокласників, допрофесійної підготовки тощо. Тому варто переглянути відношення до позашкілля, як найважливішої ланки організації позакласної діяльності школярів, розширюючи його мережу, в тому числі й шляхом запровадження платних послуг» – наголосив Олексій Савонік.

Джерело:  ПРО ГОЩУ.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:
Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера
Полтавські пацани рвуть мережу
Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым
Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции
Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми
Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)