Гощанський район буде фестивалити

18 вересня, в райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи, яка займається підготовкою щорічного обласного фестивалю народної творчості, історії та побуту «Красносільські вітряки».

Повідомляє сайт ПРО ГОЩУ з посиланням на сайт РДА.

Під час наради присутні обговорили програму фестивалю та визначили відповідальних за напрямками заходів. Зокрема, узгодили деталі щодо проведення виставкових куренів, козацьких забав, лотереї та атракціонів. Окрім цього дано відповідні доручення стосовно перекриття руху транспорту, забезпечення громадського порядку та, при необхідності, надання медичної допомоги.

 Нагадаємо, що, фестиваль відбудеться 24 вересня о 13 годині в селі Красносілля біля пам’ятки архітектури ХІХ століття – дерев’яного вітряка.

 За словами голови районної державної адміністрації Юрія Ковальчука, ця культурна подія повинна пройти на найвищому рівні, оскільки її проведення сприяє поширенню позитивного іміджу про Гощанський район на державному рівні.

«Маємо акумулювати всі зусилля, щоб якомога яскравіше презентувати наші ідеї. Для цього, нам потрібно бути добре підготовленими до будь-яких ситуацій, які можуть виникнути під час фестивалю», – зазначив посадовець.

Також Юрій Ковальчук наголосив на важливості забезпечення правоохоронцями дотримання учасниками заходу законності та правопорядку.

Варто зазначити, що цьогоріч відбудеться восьмий щорічний фестиваль, у якому візьмуть участь аматорські колективи з Рівненської, Житомирської, Тернопільської, Луганської, Одеської, Волинської та Черкаської областей.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец